úvod

Co se právě teď děje

KONEC PROVOZU !!! Během roku 2017 budeme definitivně končit !!! KONEC PROVOZU

Bohužel se nám nepodařilo sehnat do našeho teamu dalšího člověka, který by dokázal studio vzkřísit k životu. Děkujeme všem dosavadním spolupracovníkům za jejich snahu a spolupráci.

SDĚLENÍ: Jirka Pletánek není oficiálním představitelem našeho studia. Jeho výroky a postoje na sociálních sítích nejsou v souladu s oficiální filozofií studia PAVOUK-RECORDS. Přesto i nadále zůstává členem našeho teamu.

!!! SHÁNÍM ZAPÁLENÉHO ČLOVĚKA NA POSíLENÍ NAŠEHO TEAMU !!!

Nenabízím zaměstnání, ale možnost zapojit se do chodu studia.

Důležité není co teď umíš, ale čeho chceš dosáhnout.

Zájemci volejte na tel. 777256418 - Jan Domecký

Vánoční dárek

věnujte jako dárek nahrávací čas ve studiu. Pro tento účel nabízíme zvýhodněnou cenu 250Kč na hodinu.

 

Hlásíme návrat :))) 24.07.2014 začínáme nahrávat v nových prostorách nové album legendární ústecké kapely STARÁ ŠKOLA. V blízké budoucnosti nás čeká ješte mnoho akustických úprav, ale jsme již schopni plnohodnotně nahrávat.!!! 


01.05.2014 - Nové prostory jsme našli v Domě techniků na Skřivánku. Pouštíme se intenzivně do úprav abychom mohli zase co nejdříve nabídnout své služby. Bohužel nám přeřušení provozu v Drážďanské přineslo dost výraznou finanční ztrátu - proto přivítáme každého kdo by chtěl pomoci. A tím nemyslíme ani tak finančně jako spíše nějakou brigádou při znovubudování nahrávacích prostor.

 

 

!!! PROVOZ STUDIA DOČASNÉ PŘERUŠEN !!!!  HLEDÁME NÁHRADNÍ PROSTORY !!!


Dotočená a domíchaná akustická fošna kapely TOČÍLAS. Na facebooku najdete upoutávku, kterou Jirka Pletánek vytvořil.

24.03. proběhne v Ústeckém klubu DOMA 1.Ústecký rockový ples, který Pavouk-Records pořádá ve spolupráci s Red Hill Production. Hlavní hvězdou večera bude
Láďa Křížek. Dále zahraje akusticky Stará Škola a U.X.B, večerem bude provázet Hanka Štrymplová. Vstupné bude 200Kč na místě a 150Kč v předprodeji.

Dnes 31.01.2012 končí akce při které byla snížena cena za hodinu na 220Kč a vracíme se na obvyklou sazbu dle ceníku.

Dočasně zlevňujeme od ledna nahrávací frekvenci na 22OKč/hod. Tato akce bude mít pouze omezené trvání. Využijte ji co nejdříve.

Nově na našich stránkách naleznete logo ve všech variantách ke stažení pro následné umístění na CD nebo propagačních materiálech námi podpořených akcí. Loga jsou umístěna pod záložkou STUDIO hned nahoře.

Do konce srpna se nám to nějak uvolnilo a jelikož nás nebaví při letošním způsobu léta trávit volný čas na pláži, vyhlašujeme akci 2+1. Tzn. že ke dvěma objednaným dnům ve studiu nabízíme třetí den zdarma.

Sezóna se nám letoš pěkně rozjela. Jirka Pletánek přivedl do studia i muzikanty a herce významných jmen. Brzy budete mít možnost shlédnout v referencích fotografie oněch slavných tváří. Milan nahrával teplickou takřka legendární kapelu HLAHOL a další kapely jsou v pořadí. Takže neváhejte a rezervujte termíny - začíná být pěkně našlapáno. Kdo má strach, že neumí zpívat nemusí zoufat. V současné době kupujeme nový Voicesimulátor a efekt, takže můžete zpívat třeba jako Helenka V :)

V současnosti probíhá ve studiu poslední běh školení občanského sdružení RAMI - škola mladých mistrů zvuku. Od léta bychom měli mít už volné i všechny víkendy.

Na měsíc únor připravujeme akci "1 plus 1" . Znamená to, že kapela či muzikant, který přivede do studia jinou kapelu či zájemce, který uskuteční nahrávku v rozsahu 20ti a více hodin. Získá od studia bonus v podobě 20ti hodin nahrávací frekvence zdarma.

Od 01.01.2011 jsme vzhledem k nemalým investicím a stále se zvyšujícím nákladům nuceni zvednout cenu za hodinu nahrávání u produktu Profi na 250 Kč.

9.09.2010 spuštěny reference

Od 01.09.2010 obsahuje kalendář aktuální informace o obsazenosti!!!

Spuštěn kalendář studia - prozatím neobsahuje aktuální informace!

Startujeme novou prezentaci našeho studia!

© 2010 PAVOUK RECORDS

, Všechna práva vyhrazena. Je zakázáno bez svolení kopírovat jakýkoliv obsah těchto stránek.

Created: Anexis s.r.o. | Designed: Jan Šmucar