úvod

Nahrávací studio Pavouk-Records

Nahrávací studio - Pavouk Records, je profesionání studio, vybavené moderním hardwarem a softwarem. Prostory pro nahrávání, míchání a mastering jsou spočítané týmem odborníků z firmy Musicdata a.s.

Snímání zvuku zajišťujeme prostřednictvím profesionálnch mikrofonů značky Audix. Tyto mikrofony jsou nečastěji propojeny přes velice kvalitní, lampové pre-ampy značky SPL.

Gold Mike

Nejsilnější stránkou studia je digitální postprodukce. Analogový signál je převáděn převodníky značky Apogee, které jsou jedny z nejkvalitnějších na světě. Převodníky jsou součástí digitálního mixpultu TASCAM DM3200. Tento pult umožňuje16 analogových vstupů s integrovanými pre-ampy, plus 8 dalších analogových vstupů s linkovou úrovní. Digitální mixpult TASCAM DM 3200 obsahuje také kvalitní komresory, equalizéry a hally. Hally jsou od firmy TC electronik.

TASCAMDM 3200 je s PC propojen pomocí karty IF-FW/DM firewire, která se v PC tváří, jako 32 in/out zvuková karta. PC je tvořeno dvoujádrovým procesorem Intel a 4GB RAMdualchanel. Celý systém je redundantní, díky systému RAID0 (takzvané zrcadlo), takže nemůže dojít ke ztrátě dat.

Studio

Uvnitř PC je nainstalovaná PCI DAW karta, Powercore, která má své vlastní 4 procesory a 4 paměti RAM. Tato karta hostí jedny z nejkvalitnějších efektů, jako jsou například velice vydařené symulátory analogových opto, nebo tube kompresorů, kytarových aparátů anebo tzv. charakterů (efekt character), ježto je „user friendly" souhrn mnoha nastavení, mnoha fcí. s ohledem na konkrétní vlastnosti a charakter nástroje.

Hlavní DAW stanici tvoří multitrack software Nuendo série 3. od firmy Steinberg.

Celý poslech je zprostředkován pro-fi (proffesional fidelity)monitory od Švédské firmy Dynaudio. Jsotu to tzv. nearfieldy o výkonu 120W rms. Tyto monitory umožňují zvukařovi pracovat mnohem déle, než jak tomu běžně bývá a to díky jedinečnému, měkkému zvuku, který (zvláště na vyšších frekvencích) nenamáhá lidský sluchový orgán.

.Studio
Komu nabízíme své služby:

- amatérským , poloamatérským a profesinálním hudebním skupinám, tělesům či jednotlivcům bez rozdílu žánrů, pohlaví, rasy, náboženského vyznání či národnosti
- školním a předškolním pěveckým a hudebním sborům
- příspěvkovým organizacím bez rozdílu zřizovatele
- nestátním neziskovým organizacím a nadacím
- obcím a institucím
- občanům města Ústí nad Labem a Ústeckého kraje
- hudebním klubům
- soukromým subjektům

Pravidla provozu studia a zkušebny:

- dodržování provozního řádu

- NO DRUGS (all types - there are NOT discussions!)

- NO GUNS (all types)

- NO VIOLENCE

Při porušení pravidel kterýmkoliv návštěvníkem, může dojít k jeho okamžitého vykázání z prostor studia a zkušebny. Děkujeme za pochopení.

© 2010 PAVOUK RECORDS

, Všechna práva vyhrazena. Je zakázáno bez svolení kopírovat jakýkoliv obsah těchto stránek.

Created: Anexis s.r.o. | Designed: Jan Šmucar